Wedding Davetiye

Wedding davetiye sayfamızdan püsküllü, değişik tasarımlı, sade ve şık, lazer kesimli, şeffaf, kare, dikdörtgen, orjinal düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Wedding davetiye kataloğunda mühürlü ve şeffaf davetiye modelleri ve lüks davetiye modelleri yer almaktadır. Ayrıca lazer kesimli, özel tasarımlı modelleri ile ön plana çıkmaktadır.

Düğün davetiyesi ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmış olan davetiye modellerimiz, en güncel ve kampanyalı davetiyeler kategorisinde yer almaktadır. Vintage, retro, rustik, otantik, mermer desenli, geometrik desenli ve en ucuz davetiye modelleri ve fiyatlarını inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Wedding Davetiye Modelleri

Wedding mühürlü davetiye modelleri  8379, 8381 ve 8399 no’lu modeller yer almaktadır. Mühürlü davetiye modelleri sade ve lüks davetiye modelleri kategorinde yer almaktadır. 

En çok satan wedding düğün davetiye modelleri arasında 8402, 8403, 8406, 8407,8408, 8410, 8412,8415, 8416, 8421, 8424 nolu davetiye modelleri yer almaktadır. Düğün ve nişan davetiye konseptinin en çok satan davetiye modelleri arasında sade modeller gelmektedir. 

Mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği altın yaldız varak baskılı, kadife zarflı, püsküllü, kurdeleli, dantel desenli, kraft zarflı, sade ve şık, lüks modeller davetiye konseptinde ayrı bir yer almaktadır. Siyah zarflı  modeller arasında 8419, 8422 modeller beğenilen modeller arasında yer almaktadır.

Wedding Davetiye Fiyatları

Wedding davetiye fiyatları arasında en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, düğün davetiyeleri fiyatları, nikah davetiyesi fiyatları, nişan davetiyesi fiyatları yer almaktadır. Wedding düğün davetiye fiyatları, sade nikah davetiye fiyatlarını ve düğün kartları fiyatlarını inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Tarzınıza ve bütçenize en uygun davetiye modellerini inceleyerek web sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Düğün davetiye fiyatları kategorisinde 500 adet davetiye fiyatları, 1000 adet davetiye fiyatları, 100 adet davetiye fiyatları, plak davetiye fiyatları, ferman davetiye fiyatları, kuru çiçekli davetiye fiyatları yer almaktadır.

Wedding düğün davetiye modelleri ve fiyatları arasında sade ve şık davetiye modelleri, lüks davetiye modelleri, siyah zarflı davetiyeler, püsküllü düğün davetiyeleri, düğün kartı modelleri, düğün kartı fiyatları, kurdeleli davetiye modelleri, mermer desenli davetiye, sade nikah davetiyeleri yer almaktadır.

Düğün Davetiye Zarfları

Düğün davetiye zarfları arasında siyah davetiye zarfı, kraft davetiye zarfı, lüks davetiye zarfı, renkli davetiye zarfı, dikey davetiye zarfı ve aydıngerli davetiye zarfı yer almaktadır. Davetiye zarf fiyatları davetiye modeline ve ölçüsüne göre değişmektedir. Püskülü, kurdeleli, kadife, lazer kesimli, şeffaf ve mühürlü davetiye zarfları lüks davetiye zarfı kategorisinde yer almaktadır. Mühürlü ve şeffaf davetiye zarfları genellikle siyah, bordo, lacivert tek renk davetiye zarfı kategorisinde yer almaktadır.

Davetiye zarf ölçüleri genellikle 13×18 davetiye zarfı, 15×15 davetiye zarfı, 16×16 davetiye zarfı, 14×20 davetiye zarfı en çok tercih edilen düğün davetiye zarfları arasında yer almaktadır. Ayrıca tek renk davetiye zarfı modelleri arasında beyaz davetiye zarfı, yeşil davetiye zarfı, lacivert davetiye zarfı, gri davetiye zarfı ve siyah davetiye zarfı yer almaktadır.

Hemen Ara
Konum