Menü Kapat

Sedef Davetiye

Sedef Davetiye

Sedef davetiye düğün ve nişan, sade, lüks, özel tasarımlı, ucuz davetiye modelleri ve davetiye pendik modelleri ile pendik’te hizmetinizdedir. Sedef davetiye sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modellerini bulabilirsiniz.

 Eğer tercihinizi düğün konseptinize uygun bir davetiye modeli yönünde kullanmak isterseniz özel tasarımları ile dikkatinizi çekecek olan kampanyalı en güncel düğün ve nişan davetiye modellerini web sayfamızda kolaylıkla bulabilirsiniz

Sedef Davetiye Modelleri

Davetiye modellerimizi incelediğinizde davetiye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve hemen siparişinizi verebilirsiniz. Kadife, püsküllü, altın yaldızlı, kalın gramajlı, lazer kesimli davetiye modellerini bünyesinde bulunduran sedef davetiye kataloğu lüks davetiye modelleri ile ön plana çıkmaktadır. 

Sedef 3704, 3705, 3706, 3707, 3720 no’lu davetiye modelleri kadife davetiye modelleridir. Kare şeklinde ve püsküllü olarak tasarlanmıştır. Sedef 3682, 3715 ve 3725 no’lu modeller tuğralı davetiye modelleridir. Sedef 3663, 3678, 3670 ve 3710 no’lu modeller sade davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

En çok satan sedef davetiye modelleri arasında 3682, 3687, 3684, 3704, 3705, 3706, 3707, 3770 davetiye modelleri yer almaktadır. Pendik davetiye olarak web sitemizde yüzlerce model beğeninize sunmaktayız. Sizde kaliteli ve uygun fiyata davetiye almak istiyorsanız mutlaka web sitemizi ziyaret etmelisiniz. 

En çok satan çiçekli davetiye modelleri arasında 3708, 3711, 3717, 3722, 3726 ve 3729 no’lu davetiye modelleri gelmektedir. Çiçekli davetiye modelleri kalın gramajlı ve yandan çekmeli olarak tasarlanmıştır. Ayrıca 3731 no’lu sedef davetiye şeffaf davetiye kategorisinde yer almaktadır. 

Özel tasarımlı modeller arasında 3713 ve 3714 no’lu model ve lazer kesimli 3721, 3724 ve 3727 modelleri yer almaktadır. Kurdeleli modeller arasında 3712, 3718 ve 3723 no’lu modeller yer almaktadır. Sedef davetiye 3716 no’lu davetiye modeli gri renkli, yandan çekmeli ve püsküllü olarak tasarlanan sade ve lüks davetiye modelidir.

Sedef davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. İstanbul Pendik’teki matbaamızdan düğün davetiyelerini, nişan davetiyelerini, sünnet davetiyelerini sizlere sunmaktayız. 

Firmamız nişan davetiyesi, şeffaf davetiye, zarfsız davetiye, sade davetiye, resimli davetiye, mühürlü davetiye, mermer desenli davetiye ve geometrik desenli davetiye modellerini web sitesinde bulundurmaktadır. 

Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz. Sıra dışı dizaynı ve özel tasarımları ile ön plana çıkan düğün davetiyeleri de seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 

Eğer davetiyenizin bu düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi özel tasarımlı altın varak baskılı ve gümüş varak baskılı davetiyeler yönünde de belirleyebilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen şeffaf davetiye modelleri ve geometrik desenli davetiye modelleri özel tasarımlı düğün davetiyeleri kategorisinde yerini almıştır.

Davetiye Modelleri

Davetiye modellerimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen sipariş verebilirsiniz. 

Davetiye pendik web sitemizde uygun fiyatlı nişan ve düğün davetiyesi modellerini bulabileceğiniz, ekonomik davetiye modelleri bulunmaktadır. Bu bakımdan dolayı yeni evlenmeye hazırlıklı olan çiftlere hem kolaylık hem de kaliteli olması bakımından İstanbul Pendik ilçesindeki mağazamızda hizmetinizdeyiz. 

Davetiye sipariş verme işini sorunsuz hale getirmek artık çok kolay. İstanbul pendik’teki mağazamızdan kaliteli ve şık düğün davetiyeleri, nikah davetiyeleri, nişan davetiyelerini, sünnet davetiyeleri modellerini sizlere sunmaktayız.