Sedef Davetiye

Sedef davetiye sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun düğün ve nişan davetiyesi modellerini bulabilirsiniz. Sedef davetiye sayfamızda kare davetiye modelleri, özel tasarımlı düğün davetiyeleri, sade ve şık davetiye, lazer kesimli davetiye, lüks davetiye modelleri, kadife düğün davetiyeleri, püsküllü davetiye modelleri yer almaktadır. Kişiye özel düğün davetiyeleri, özel tasarım düğün davetiyeleri, değişik düğün davetiye modelleri, kına gecesi davetiye örnekleri, ilginç davetiye örnekleri, lüks davetiye modelleri beğenilen sedef davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Eğer tercihinizi düğün konseptinize uygun bir davetiye modeli yönünde kullanmak isterseniz özel tasarımları ile dikkatinizi çekecek olan kampanyalı lüks davetiye modelleri ve uygun fiyatlı davetiye modellerini sedef davetiye sayfamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sedef Davetiye Modelleri

Davetiye modellerimizi incelediğinizde davetiye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve hemen siparişinizi verebilirsiniz. Kadife davetiye, püsküllü düğün davetiyeleri, sade ve şık nişan davetiye modelleri, özel tasarımlı, lüks davetiye, lazer kesimli davetiye modellerini bünyesinde bulunduran sedef davetiye kataloğu lüks davetiye modelleri ile ön plana çıkmaktadır.  Sedef 3704, 3705, 3706, 3707, 3720 no’lu davetiye modelleri kadife davetiye modelleridir. Kare şeklinde ve püsküllü olarak tasarlanmıştır. Sedef 3682, 3715 ve 3725 no’lu modeller tuğralı davetiye modelleridir. Sedef 3663, 3678, 3670 ve 3710 no’lu modeller sade davetiye modelleri arasında yer almaktadır. En çok satan sedef davetiye modelleri arasında 3682, 3687, 3684, 3704, 3705, 3706, 3707, 3770 davetiye modelleri yer almaktadır. Sedef davetiye modelleri arasında en ucuz davetiye modelleri, özel düğün davetiyesi modellerini beğeninize sunmaktayız. Sizde kaliteli ve uygun fiyata davetiye almak istiyorsanız mutlaka web sitemizi ziyaret etmelisiniz. 

En çok satan çiçekli sedef davetiye modelleri arasında 3708, 3711, 3717, 3722, 3726 ve 3729 no’lu davetiye modelleri gelmektedir. Çiçekli davetiye modelleri kalın gramajlı ve yandan çekmeli olarak tasarlanmıştır. Ayrıca 3731 no’lu sedef davetiye şeffaf davetiye kategorisinde yer almaktadır.  Özel tasarımlı modeller arasında 3713 ve 3714 no’lu model ve lazer kesimli 3721, 3724 ve 3727 modelleri yer almaktadır. Kurdeleli modeller arasında 3712, 3718 ve 3723 no’lu modeller yer almaktadır. Sedef davetiye 3716 no’lu davetiye modeli gri renkli, yandan çekmeli ve püsküllü olarak tasarlanan sade ve lüks davetiye modelidir.

Sedef Davetiye Fiyatları

Sedef davetiye fiyatları arasında en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, düğün davetiyeleri fiyatları, nikah davetiyesi fiyatları, nişan davetiyesi fiyatları yer almaktadır. Sedef davetiye fiyatları, sade nikah davetiye fiyatlarını ve düğün kartları fiyatlarını inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. Tarzınıza ve bütçenize en uygun davetiye modellerini inceleyerek web sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Düğün davetiye fiyatları kategorisinde 500 adet davetiye fiyatları, 1000 adet davetiye fiyatları, 100 adet davetiye fiyatları, plak davetiye fiyatları, ferman davetiye fiyatları, kuru çiçekli davetiye fiyatları yer almaktadır. Sedef davetiye modelleri ve fiyatları arasında sade ve şık davetiye modelleri, lüks davetiye modelleri, siyah zarflı davetiyeler, püsküllü düğün davetiyeleri, düğün kartı modelleri, düğün kartı fiyatları, kurdeleli davetiye modelleri, mermer desenli davetiye, sade nikah davetiyeleri yer almaktadır.

Düğün Davetiyeleri

Firmamız değişik düğün davetiyeleri, nişan davetiyesi, şeffaf, zarfsız, mühürlü, kişiye özel, fotoğraflı, ahşap, eskitme, vintage, 3d, kutulu, lüks, pleksi, ilginç, gelin damat, mermer desenli ve geometrik desenli davetiye modellerini web sitesinde bulundurmaktadır. Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan düğün davetiyelerini tercih etmelisiniz. Sıra dışı dizaynı ve özel tasarımları ile ön plana çıkan düğün davetiyeleri de seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Bu modeller arasında özel davetiye örnekleri, özel tasarım davetiye modelleri, çiftli davetiye, 3d davetiye, orjinal davetiye, ilginç davetiye, papatyalı davetiye, kuru çiçekli davetiye modelleri yer almaktadır. Eğer davetiyenizin bu düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi özel tasarımlı altın varak baskılı ve gümüş varak baskılı düğün davetiyeleri yönünde de belirleyebilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen şeffaf davetiye modelleri, mühürlü davetiye, geometrik desenli davetiye modelleri özel tasarımlı düğün davetiyeleri kategorisinde yerini almıştır.

Hemen Ara
Konum