Menü Kapat

Pendik Nikah Şekeri

Pendik Nikah Şekeri

Pendik nikah şekeri olarak tarzınıza ve bütçenize uygun özel tasarımlı nikah şekeri modellleri ile hizmetinizdeyiz. Evlenen çiftlerin davetlilere o güne ait bir hatıra sunması gerektiğini düşündüğünüzde akla gelen şeylerden biri de nikah şekeri modelleridir. 

Hayatınız boyunca yaşayabileceğiniz en önemli anlardan bir tanesi olan evlililk günlerinizdir. Bu özel günleri sevdiklerinize bir ömür boyu hatırlatmak ve onlara bir hatıra bırakmak için tercih edebileceğiniz en güncel özel tasarımlı nikah şekeri modellerini sizlere sunmaktayız.

Nikah Şekeri Modelleri 

Nikah şekeri, düğün, nişan, söz gibi günler hayatınızda önemli kararlar verdiğiniz eşsiz günlerdendir. 

Günümüzde o kadar şık ve zarif nikah şekeri modelleri hazırlanıyor ki, çiftler bu güzel modeller arasından hangisinin kendi mutluluklarını temsil edeceğine karar vermekte bazen zorlanabiliyor. 

Sizde kaliteli nikah şekeri, magnet nikah şekerini uygun fiyata almak istiyorsanız mutlaka web sitemizi ziyaret etmelisiniz. Nikah şekeri modelleri en güncel fiyatlarla web sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Düğün ve nikah öncesi mutlu çiftlerin tatlı bir heyecanla nikah şekeri seçmeleri devam ediyor.

Nikah şekeri seçmek için nikah tarihine 3-4 hafta kala sipariş verilmeli. Nikah şekeri, sade, beyaz, renkli bademlerden hazırlanabileceği gibi lavantalı olarakta hazırlanabilir. 

Konuklarınıza bu özel günün bir hatırası olarak vereceğiniz nikah şekeri o güne dair güzel bir anı olarak kalacak, her baktıklarında sizi anacaklardır. 

Nikah şekeri seçiminizi 1 ay kadar önceden yapın ve davetinize katılacakların sayısı belli olur olmaz nikah şekerlerinizi sipariş etmenizi öneririz. Nikah şekerleri davetiyenizle uyum göstermelidir. 

Nikah Şekeri Malzemeleri

Nikah şekeri, gelin ve damadın mutluluğu paylaşmaya gelen davetlilere teşekkür etmesi için verilen güzel bir armağandır. Misafirlere dağıtmak için hazırlanan nikah şekeri modelleri için kullanılan malzemeler zengin bir çeşitliliğe sahiptir.

Tercihinize göre nikah şekeri hediyeliklerin süslemelerinde değişiklik yapılmaktadır. Bu malzemeler yapay kumaş yaprak, kuru başak, mantar kapaklı cam şişe 50 cc, mika kutu, renkli deniz yıldızı, renkli deniz kumu, mantar tıpalı cam şişe 50 cc, hasır ip, puantiyeli kristal tül, file tül, küçük cam kavanoz nikah şekeri malzemeleridir.

Kuru çiçek, kalp şişe, renkli çakıl taşları, karton kutu,  kristal tül, kuş tüyü, deniz kabuğu, doğal ahşap kütük, şeffaf asetat kutu, dantel tül, kurutulmuş lavanta ve bir çok malzeme ile farklı tasarımlı nikah şekeri modelleri üretilmektedir.

Nikah Şekeri Örnekleri

Evlilik hazırlıklarında olan çiftlerin nikahta dağıtacakları şekerin yeri ayrıdır. Magnet nikah şekeri genellikle Deniz yıldızı, Deniz kabuğu, Çiçekli, Pleksi, modelleri arasında yerini almaktadır. 

Kare şişe kandil, Kadife kutu, Cam kolonya, Fanus, Nar, Yeşeren kalem, Gelin ve damat, Çerçeve, Polyester, Porselen, Anahtarlık, Ayna, Cam şişe, Kutu, Pleksi, Çiçekli Hasır, Kese, Lokumluk modeller beğenilen modeller arasında yer almaktadır.

Özellikle Magnet nikah şekeri, Kutu nikah şekeri modelleri beğenilen modeller arasında yer almaktadır. İlginç nikah şekeri kategorisinde yer alan Kaktüs nikah şekeri, Nişan hatırası mum, tohumlu kalem nikah şekeri, kahveli nikah şekeri, şeffaf kutu nikah şekeri, Fidan nikah şekeri, Nikah çikolatası, Trend nikah şekeri kategorisinde yer almaktadır. 

Nikah Şekeri Fiyatları

Nikahta dağıtılan hediyeler arasında magnetli modeller ön plana çıkmaktadır. Hediyelik nikah şekeri kategorisinde Deniz yıldızı nikah şekeri ve Deniz kabuğu nikah şekeri ucuz nikah şekeri modelleri arasında yerini almaktadır. Genellikle badem şekerli ve magnetli olarak tasarlanmaktadır.

Üzerlerindeki süslemeler genellikle renkli çiçeklerden oluşmaktadır. Uygun nikah şekeri modelleri arasında çiçekli modeller ön plana çıkmaktadır. Nikah hediyelikleri arasında en çok tercih edilen nikah süsleri arasında Sabun nikah şekeri, Jel mum nikah şekeri, Nikah magnetleri, Vosvos nikah şekeri yer almaktadır. 

Nikah Şekeri İsim Etiketi

Pendik nikah şekeri sayfamızdan kampanyalı 2020 model nikah şekerlerini en uygun fiyatlarla inceleyebilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz. Nikah şekeri, gelin ve damadın mutluluğu paylaşmaya gelen davetlilere teşekkür etmesi için verilen güzel bir armağandır. 

Pendik nikah şekeri sayfamızda tarzınıza ve bütçenize uygun özel tasarımlı Nikah şekeri modelleri bulunmaktadır. Tüm ürünlerimizde isim etiketi vardır ve ücretsiz hazırlanmaktadır. Nikah şekeri isim etiketi, kraft kağıt isim etiketi, şeffaf isim etiketi, kına gecesi etiketi, nikah şekeri etiketi söz ve nişan etiketi olarak kategorilere ayrılmaktadır.

nikah-sekeri-b126

Pin It on Pinterest