Pendik Davetiye Fiyatları

Pendik Davetiye Fiyatları ve Modelleri

Pendik davetiye fiyatları sayfamızda en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, düğün davetiyesi fiyatları, şeffaf davetiye fiyatları, lüks davetiye modelleri ve fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. 

Pendik davetiye fiyatları kategorisinde yer alan düğün davetiyeleri fiyatları, yeni davetiye modelleri, düğün davetiyesi uygun fiyatı, 500 adet davetiye fiyatlar, uygun fiyatlı davetiye, davetiye fiyatları 100 adet, nişan davetiye fiyatları, ucuz davetiye 100 adet, düğün kartları fiyatları, düğün davetiye fiyatları ve modelleri yer almaktadır. Uygun davetiye fiyatları arasında düğün davetiyesi modelleri ve fiyatları, davetiye fiyatları 1000 adet, resimli davetiye fiyatları, en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, 2021 davetiye fiyatları yer almaktadır.

Bütçenize en uygun pendik davetiye fiyatları, en ucuz pendik davetiye modelleri, kaliteli düğün davetiyesi, en ucuz davetiye fiyatları, nikah davetiye fiyatları, tohumlu davetiye fiyat, nikah davetiyesi fiyatları, yeni model davetiyeler, ferman davetiye fiyatları, ve davetiye fiyatlarını inceleyerek web sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Şeffaf davetiye modelleri arasında 9111, 9112 ve 9113 modeller en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Düğün davetiyeleri, kına davetiyeleri, Nişan ve Nikah davetiye örnekleri ve fiyatları, kampanyalı davetiye modelleri, plak davetiye fiyatları, davetiye adet fiyatları,  modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Davetiye Fiyatları

Düğün ve nişan davetiye konseptinin en çok satan modelleri arasında sade ve şık davetiye modelleri gelmektedir. Ucuz davetiye fiyatları, davetiye çeşitleri ve fiyatları en güncel düğün davetiyesi kategorisinde yer almaktadır. En çok satan mühürlü davetiye modelleri arasında 9192. 9193 ve 9218 no’lu modeller yer almaktadır.

9192 ve 9193 no’lu  davetiye modellerinin 100 Ad. Fiyatı 3,00 TL’dir. İlave olarak mühür klişe ücreti 80 TL’dir. 9218 no’lu davetiye modelinin 100 Ad. fiyatı 385 TL’dir. İç kısmı şeffaf asetatlı olarak tasarlanmıştır. İlave olarak altın yaldız varak baskı ücreti 275 TL ve 80 TL mühür klişe ücreti alınmaktadır. Şeffaf, mühürlü, mermer desenli, geometrik desenli davetiye modelleri de 2021 sezonunun en çok tercih edilen trend davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Püsküllü davetiye modelleri arasında 19304, 19311 modelleri 2020 davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Bütün Türkiye’ye olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine davetiye pendik olarak hizmet vermekteyiz. Pendik Davetiye olarak web sitemizde yüzlerce model beğeninize sunmaktayız. Yeni evlenmeye hazırlıklı olan çiftlere hem kolaylık hem de kaliteli olması bakımından İstanbul Pendik ilçesindeki mağazamızda hizmetinizdeyiz.

Düğün davetiyesi ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmış olan davetiye modellerimiz, kaliteli davetiye modelleri, yeni model düğün davetiyeleri, davetiye fiyatları ve modelleri, en ucuz davetiye fiyatları, fotoğraflı davetiye fiyatları, davetiye kart fiyatları ve en güncel kampanyalı davetiyeler kategorisinde yer almaktadır.

Mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği altın yaldız varak baskılı, kadife davetiye fiyatları, kadife davetiye, zarflı davetiye, püsküllü, kurdeleli, 300 adet davetiye fiyatı, davetiye konseptinde ayrı bir yer almaktadır. En güncel armoni davetiye modelleri arasında sade davetiye modelleri, mermer desenli, geometrik desenli, krem renkli, altın yaldız ve gümüş yaldız varak baskılı düğün davetiyeleri yer almaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Konum