Nişan Davetiyeleri

Nişan davetiyeleri sayfamızda sade ve şık davetiyeler kategorisinde yer alan 2021 davetiye modelleri yer almaktadır. Ayrıca nişan davetiye fiyatları, değişik davetiye modelleri, şeffaf davetiye modelleri, altın yaldız ve gümüş yaldız varak baskılı davetiye modelleri sayfamızda yer almaktadır.

Nişan Davetiye Modelleri

Şeffaf nişan davetiye modelleri arasında 9214 ve 9217 no’lu modeller en beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Davetiyesi modelleri arasında mühürlü davetiye modelleri, lüks nişan davetiyeleri, en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, özel tasarım davetiye modelleri yer almaktadır.

Farklı nişan davetiye modelleri arasında fotoğraflı davetiye modelleri, kuru çiçekli davetiye, papatyalı davetiye, kare davetiye modelleri, kraft davetiye modelleri, kadife davetiye modelleri yer almaktadır.

Şeffaf Nişan Davetiyeleri

Şeffaf nişan davetiyeleri arasında armoni times 20411, 20434, 20459, 20460, 20487 ve 20501 no’lu modeller ve ekonom 9211, 9212, 9213, 9214, 9217 ve 9218 no’lu modeller yer almaktadır. 

2021 yılın en beğenilen modelleri arsında lüks davetiye kategorisinde yer alan şeffaf modellerdir. Farklı ve değişik modellerimizi şeffaf davetiyeler sayfamızdan inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. 

Nişan Davetiye Fiyatları

Nişan davetiye fiyatları kategorisinde 2021 davetiye modelleri, nişan davetiye fiyatları, en ucuz düğün davetiye fiyatları yer almaktadır. Ayrıca pendik davetiye fiyatları sayfamızdan en güncel düğün davetiye modelleri ve fiyatlarını inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

2021 davetiye modelleri, ucuz davetiye fiyatları, düğün davetiyesi modelleri, nişan davetiye modelleri, davetiye modelleri pendik, sade ve şık davetiye modelleri, nişan davetiyeleri pendik, lüks düğün davetiye ve en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları  hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Davetiye modelleri kategorisinde ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, orjinal davetiyeler, değişik düğün davetiye modelleri, mühürlü ve şeffaf davetiye örnekleri, 2021 düğün davetiyesi modelleri yer almaktadır. 

Ayrıca davetiye modelleri ve fiyatları arasında, özel düğün davetiyesi, 500 adet davetiye fiyatı, 1000 adet davetiye, 100 adet davetiye fiyatı, değişik davetiye modelleri, kişiye özel davetiye, ilginç düğün davetiyeleri, farklı davetiye örnekleri yer almaktadır.

Nişan Davetiye Zarfları

Nişan davetiye zarfları arasında lüks davetiye zarfı, renkli davetiye zarfı, dikey davetiye zarfı ve sade davetiye zarfı yer almaktadır. Nişan davetiye zarf fiyatları davetiye modeline ve ölçüsüne göre değişmektedir. Özel tasarımlı, püskülü, kurdeleli, lazer kesimli, pleksi, ahşap, kutulu, şeffaf ve mühürlü davetiye zarfları lüks davetiye zarfı kategorisinde yer almaktadır. Mühürlü ve şeffaf davetiye zarfları genellikle siyah, bordo, lacivert tek renk davetiye zarfı kategorisinde yer almaktadır.

Nişan davetiye zarf ölçüleri genellikle 13×18 davetiye zarfı, 15×15 davetiye zarfı, 16×16 davetiye zarfı, 14×20 davetiye zarfı en çok tercih edilen düğün davetiye zarfları arasında yer almaktadır. Ayrıca tek renk davetiye zarfı modelleri arasında beyaz davetiye zarfı, yeşil davetiye zarfı, lacivert davetiye zarfı, gri davetiye zarfı ve siyah davetiye zarfı yer almaktadır.

Hemen Ara
Konum