Menü Kapat

Liva Davetiye

Liva Davetiye

Liva davetiye sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Düğün davetiyesi ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmış olan davetiye modellerimiz, en güncel ve kampanyalı davetiyeler kategorisinde yer almaktadır.

Liva Davetiye Modelleri

Tarzınıza ve bütçenize en uygun davetiye modelleri ve davetiye fiyatlarını inceleyerek web sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. En çok satan liva zarfsız davetiye modelleri arasında 7211, 7215, 7236 ve 7248 davetiye modelleri yer almaktadır. Düğün ve nişan davetiye konseptinin en çok satan modelleri arasında sade davetiye modelleri gelmektedir.

Mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği altın yaldız varak baskılı, kadife zarflı, püsküllü, kurdeleli, dantel desenli, boncuklu, aksesuarlar davetiye konseptinde ayrı bir yer almaktadır.

Davetiye Siparişi

Davetiye fiyatları en az 100 adet için geçerli olup, minimum sipariş verebileceğiniz miktar 100 adettir. Davetiyelerin aksesuarlarının takılması, katlanması ve zarfa konulması müşteriye aittir. Bütün zarflı modellerde zarf fiyatlara dahildir. (Zarfsız modeller hariç – Bu modellerde zarf kullanılmaz) 

Davetiye siparişlerinde üretim öncesi tarafınıza davetiyenizin birebir taslak çalışması whatsapp veya e-posta üzerinden tarafınıza gönderilmektedir. Davetiyenizin baskısı tarafımızca size gönderilen tasarımı onaylamanız halinde yapılacaktır. Sıra dışı dizaynı ve özel tasarımları ile ön plana çıkan düğün davetiyeleri de seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 

Katalog davetiyelerinde 200 TL üzeri siparişlerinizde baskı ücreti alınmayacaktır. Teslimat süresi en az 2 iş günüdür. Özel tasarımlı davetiyeler için bu süre en az 5 iş günüdür. Sitemizden sipariş ettiğiniz ürünler, siz aksini belirtmediğiniz sürece, ürünün resmindeki orjinal baskı rengi ile basılarak sizlere gönderilmektedir. Davetiyelerinizin yazı kısmına uygulanmasını istediğiniz altın varak yaldız, gümüş varak yaldız, uygulamaları ilave baskı ücretine tabi olup ürün adetine göre değişmektedir.

Tüm görüş öneri ve talepleriniz için Hafta içi ve Cumartesi günü 09:00 – 19:30  Pazar günü 12:00 – 18:00 saatleri arasında müşteri hizmetleri hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri: 0216 389 76 96 

WhatsApp üzerinden veya instagram adresimizden davetiye modelinin resmini ve adetini gönderip fiyat bilgisi alabilirsiniz. WhatsApp Sipariş: 0554 857 51 76