Menü Kapat

İklim Davetiye

İklim Davetiye

İklim davetiye sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. 

Düğün davetiyesi ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmış olan davetiye modellerimiz, en güncel ve kampanyalı davetiyeler kategorisinde yer almaktadır. Tarzınıza ve bütçenize en uygun davetiye modellerini ve davetiye fiyatlarını inceleyerek web sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 

En çok satan iklim davetiye modelleri arasında 10456,10461, 10465, 10526 ve 10546 davetiye modelleri yer almaktadır. Düğün ve nişan davetiye konseptinin en çok satan modelleri arasında sade modeller gelmektedir. 

Mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği altın yaldız varak baskılı, kadife zarflı, püsküllü, kurdeleli, dantel desenli, boncuklu, aksesuarlar davetiye konseptinde ayrı bir yer almaktadır. Kraft davetiye modelleri arasında 10529, 10531 ve 10551 modeller en çok satan modeller arasında yer almaktadır.

Davetiye Modelleri

İklim düğün davetiye modelleri arasında özellikle düğün, nişan, özel tasarımlı, değişik, farklı düğün davetiyeleri yer almaktadır. Web sayfamızda, geometrik desenli, zarflı, lazer kesimli, kraft zarflı, hasır ipli, altın yaldızlı, çiçek desenli, vintage davetiyeleri yer almaktadır. 

Ayrıca karikatürlü, gelin damat modelli, yandan çekmeli ve çizimli olan davetiyeler hareketli ve espirili davetiye modelleri arasında yerini almaktadır. Şeffaf ve mühürlü davetiye modelleri de sade ve şık tercih edilen trend davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 10503 davetiye modeli takvimli, karikatürlü ve kraft davetiye modelidir.

İklim Davetiye Modelleri

İklim davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. İstanbul Pendik’teki Matbaamızdan düğün davetiyelerini, nişan davetiyelerini, sünnet davetiyelerini sizlere sunmaktayız. 

Firmamız düğün ve nişan davetiyelerini, şeffaf asetatlı, zarfsız, sade, resimli davetiye modellerini web sitesinde bulundurmaktadır. Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz. 

Lazer kesimli 10563 davetiye modeli beğenilen davetiyeler arasındadır. Geometrik desenli davetiye modelleri arasında 10518, 10541 ve 10558 modelleri 2020 davetiye modelleri arasında yer almaktadır.Kraft ipli davetiye modelleri arasında 10529, 10531 ve 10557 no’lu modeller kraft ipli ve kraft zarflıdır.

Pin It on Pinterest