Menü Kapat

Elite Davetiye

Pendik Elite Davetiye

Pendik elite davetiye sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Düğün davetiyesi ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmış olan davetiye modellerimiz, en güncel ve kampanyalı davetiyeler kategorisinde yer almaktadır. Tarzınıza ve bütçenize en uygun davetiye modellerini ve davetiye fiyatlarını inceleyerek web sitemizden kolaylıkla  sipariş verebilirsiniz. Web sayfamızda, sade, siyah zarflı, şeffaf, mühürlü, lazer kesimli, kraft zarflı, hasır ipli, altın yaldızlı, çiçekli, düğün davetiyeleri yer almaktadır.

2020 Düğün davetiye modelleri arasında İstanbul manzarası, Kız Kulesi, Galata Kulesi, İstanbul Boğazı, Üsküdar ve Ortaköy resimlerinin bulunduğu düğün davetiyeleri yer almaktadır.  Ayrıca karikatürlü, gelin damat modelli, yandan çekmeli ve çizimli olan davetiyeler hareketli ve espirili davetiye modelleri arasında yerini almaktadır. Şeffaf ve mühürlü davetiye modelleri de sade ve şık tercih edilen trend davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 

Şeffaf davetiye modelleri arasında 85870, 85871 ve 85872 modeller en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Aydıngerli davetiye modelleri arasında 85857 ve 85858 modelleri 2020 davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Düğün davetiyeleri, kampanyalı davetiye modelleri, ucuz davetiye modellerini, özel tasarımlı davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Davetiye Modelleri

Davetiye modelleri sayfamızda birbirinden şık ve her zaman gündemde olan düğün ve nişan davetiyesi modelleri bulabilirsiniz. En kaliteli ürünler ve aynı zamanda en uygun davetiye fiyatları için doğru adrestesiniz. Davetiye modelleri arasında Liva, Ela, Erdem, Ekonom, Wedding, Liva, Butiqline, Flora, Polen Ekoline Davetiye katalogları gündemde olan ve en çok tercih edilen kataloglar arasında yer almaktadır. 

Bu kataloglarda genelde şeffaf davetiye, hasır ipli davetiye, kraft ipli davetiye, kalpli davetiye, lazer kesimli davetiye, karikatürlü davetiye, özel tasarımlı davetiye modellerini bulabilirsiniz. Takvimli davetiye modelleri arasında 85864 modeli yer almaktadır. Pendik davetiye olarak web sitemizde yüzlerce davetiye modelini beğeninize sunmaktayız. Yeni evlenmeye hazırlıklı olan çiftlere hem kolaylık hem de kaliteli olması bakımından İstanbul Pendik ilçesindeki mağazamızda hizmetinizdeyiz.