Elite Davetiye

Elite davetiye modellerimizi incelediğinizde düğün, nikah ve nişan davetiyesi modelleri hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. 2021 davetiye modellerimiz arasında şeffaf, mühürlü, gelin damat,  fotoğraflı, kuru çiçekli, dijital, lazer kesimli, magnetli, pleksi, kutulu davetiye modelleri yer almaktadır.

Şeffaf düğün davetiyeleri ve fiyatları, mühürlü davetiye modelleri, geometrik desenli davetiye modelleri de sade ve şık tercih edilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır.  Ayrıca En ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, sade ve şık davetiye modelleri, vintage davetiye modelleri, düğün davetiye fiyatları, lüks davetiye modelleri, değişik davetiye modelleri, nişan davetiye fiyatlarını pendik davetiye fiyatları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Elite Davetiye Modelleri

Elite davetiye modelleri arasında değişik tasarımlı düğün davetiyeleri, ucuz davetiye modelleri, ucuz nişan davetiyeleri, uygun davetiye modelleri, en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, nikah davetiye örnekleri, özel tasarımlı davetiyeler ve pendik davetiye modelleri yer almaktadır. Şeffaf davetiye modelleri arasında 85870, 85871 ve 85872 modeller en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Aydıngerli davetiye modelleri arasında 85857 ve 85858 modelleri 2021 davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Siyah zarflı davetiye modeller arasında yer alan 85865, 85868 modeller beğenilen modeller arasında yer almaktadır.  Davetiye pendik sayfamızda birbirinden şık ve her zaman gündemde olan düğün ve nişan davetiyesi modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca düğün davetiyeleri, davetiye pendik, ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, ilginç davetiye modelleri, özel tasarımlı davetiye, sade ve şık davetiyeleri, orjinal davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Elite Davetiye Fiyatları

Elite davetiye fiyatları arasında en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, düğün davetiyeleri fiyatları, nikah davetiyesi fiyatları, nişan davetiyesi fiyatları yer almaktadır. Elite şeffaf davetiye fiyatları, aydıngerli davetiye fiyatlarını ve düğün davetiye kartları fiyatlarını inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Tarzınıza ve bütçenize en uygun davetiye modellerini inceleyerek web sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Düğün davetiye fiyatları kategorisinde 500 adet davetiye fiyatları, 1000 adet davetiye fiyatları, 100 adet davetiye fiyatları, plak davetiye fiyatları, ferman davetiye fiyatları, kuru çiçekli davetiye fiyatları yer almaktadır.

Elite davetiye modelleri ve fiyatları arasında sade ve şık davetiye modelleri, lüks davetiye modelleri, siyah zarflı davetiyeler, şeffaf düğün davetiyeleri, düğün kartı modelleri, düğün kartı fiyatları, kraft zarflı davetiye modelleri, aydıngerli davetiye, çiçekli düğün davetiyeleri yer almaktadır.

Düğün Davetiye Zarfları

Elite davetiye zarfları arasında siyah davetiye zarfı, kraft davetiye zarfı, lüks davetiye zarfı, renkli davetiye zarfı, dikey davetiye zarfı ve aydıngerli davetiye zarfı yer almaktadır. Davetiye zarf fiyatları davetiye modeline ve ölçüsüne göre değişmektedir. Püskülü, kurdeleli, kadife, lazer kesimli, şeffaf ve mühürlü davetiye zarfları lüks davetiye zarfı kategorisinde yer almaktadır. Davetiye zarf ölçüleri genellikle 13×18 davetiye zarfı, 15×15 davetiye zarfı, 16×16 davetiye zarfı, 14×20 davetiye zarfı en çok tercih edilen düğün davetiye zarfları arasında yer almaktadır. Ayrıca tek renk davetiye zarfı modelleri arasında beyaz davetiye zarfı, yeşil davetiye zarfı, lacivert davetiye zarfı, gri davetiye zarfı ve siyah davetiye zarfı yer almaktadır.

Lüks Davetiye Modelleri

Lüks davetiye modelleri kategorisinde şeffaf davetiye modelleri ön plana çıkmaktadır. Gelin damat adaylarının düğün konseptine uygun olarak belirlemiş olduğu şeffaf davetiye modelleri arasında 85832, 85833, 85846, 85870, 85871 ve 85872  no’lu modeller yer almaktadır. Lüks davetiye modellerinde aksesuar olarak püskül ve kurdele kullanılmaktadır. Ayrıca özel tasarımlı davetiye modelleri, değişik tasarımlı davetiyeler, rustik düğün davetiyeleri ve kişiye özel düğün ve nişan davetiyeleri lüks davetiye modelleri arasında yer almaktadır.  Lüks siyah davetiye modelleri arasında 41256 ve 85831 no’lu davetiye modelleri yer almaktadır. Bu modeller dikdörtgen şeklinde tasarlanmış olup aksesuar olarak püskül kullanılmıştır. Bu modeller düğün ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmaktadır. 

Shopping Cart
Hemen Ara
Konum