Ela Davetiye

Ela davetiye sayfamızı incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. 

Düğün davetiyesi ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmış olan davetiye modellerimiz, en güncel ve kampanyalı davetiyeler kategorisinde yer almaktadır. Değişik düğün davetiyeleri, lüks davetiye modelleri, nikah davetiyesi fiyatları, nişan davetiyesi fiyatları, lüks davetiye modelleri, mühürlü davetiye modelleri ve fiyatları web sitemizde yer almaktadır. 

Ela Davetiye Modelleri

En çok satan ela davetiye modelleri arasında 52513, 52521, 52557, 74745 ve 74752 davetiye modelleri yer almaktadır. Düğün ve nişan davetiye konseptinin en çok satan modelleri arasında ucuz davetiye modelleri, lüks davetiye modelleri ve sade ve şık davetiye modelleri gelmektedir. 

Davetiye modelleri arasında kraft zarflı davetiye modelleri, vintage davetiye modelleri, retro davetiye modelleri, siyah renk davetiye modelleri, çiçekli davetiye, zarfsız davetiye modelleri, hasır ipli düğün davetiyeleri, ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, bisikletli davetiye, karikatürlü davetiye, karikatürlü davetiye modelleri yer almaktadır.

Altın yaldız davetiye, kadife davetiye, püsküllü davetiyeler, kurdeleli davetiye, özel tasarımlı davetiye modelleri, nişan davetiyeleri, farklı düğün davetiyeleri, ilginç davetiye modelleri, kutulu davetiye, ferman davetiye, takvimli davetiye, dijital davetiye modelleri beğenilen davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Ela Davetiye Fiyatları

Ela davetiye fiyatları arasında en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, düğün davetiyeleri fiyatları, nikah davetiyesi fiyatları, nişan davetiyesi fiyatları yer almaktadır. Ela nişan davetiye fiyatları, sade nikah davetiye fiyatlarını ve düğün kartları fiyatlarını inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Tarzınıza ve bütçenize en uygun davetiye modellerini inceleyerek web sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Düğün davetiye fiyatları kategorisinde 500 adet davetiye fiyatları, 1000 adet davetiye fiyatları, 100 adet davetiye fiyatları, plak davetiye fiyatları, ferman davetiye fiyatları, kuru çiçekli davetiye fiyatları yer almaktadır.

Ela davetiye modelleri ve fiyatları arasında sade ve şık davetiye modelleri, lüks davetiye modelleri, siyah zarflı davetiyeler, püsküllü düğün davetiyeleri, düğün kartı modelleri, düğün kartı fiyatları, kurdeleli davetiye modelleri, mermer desenli davetiye, sade nikah davetiyeleri yer almaktadır.

Ela Siyah Davetiye Modelleri

Siyah davetiye modelleri düğün ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmaktadır. Genellikle özel tasarımlı zarf ve aksesuar olarak altın yaldız püskül kullanılmıştır. 30321, 52514, 52516, 52548 ve 74762 no’lu davetiye modelleri en beğenilen siyah zarflı davetiye modelleridir. Kare ve dikdörtgen şeklinde tasarlanmış davetiye modellerinin baskı kartları siyah ve altın yaldız ofset baskılıldır.

Baskı kartlarının bir kısmı siyah renkli ve krem renkli olarak tasarlanmıştır. Davetiye modelleri kendinden zarflı olduğu için ekstra zarfa gerek yoktur. Zarfların bir kısmı isim pencereli olarak tasarlanmış olup, altın yaldız çiçek desenleri ve geometrik şekillerle süslenmiştir. 

Hemen Ara
Konum