Menü Kapat

Ekonom Davetiye

Ekonom Davetiye

Ekonom davetiye modellerimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. 

Düğün davetiyesi ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmış olan davetiye modellerimiz, en güncel ve kampanyalı davetiyeler kategorisinde yer almaktadır. Tarzınıza ve bütçenize en uygun davetiye modellerini ve davetiye fiyatlarını inceleyerek web sitemizden kolaylıkla  sipariş verebilirsiniz. 

Mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği altın yaldız varak baskılı, kadife zarflı, püsküllü, kurdeleli, dantel desenli, boncuklu, aksesuarlar davetiye konseptinde ayrı bir yer almaktadır. Ucuz davetiye modeller arasında 9203, 9204, 9205, 9206 modeller en çok satan modeller arasında yer almaktadır.

Davetiye Modelleri

2020 düğün davetiyeleri modelleri arasında özellikle düğün, nişan, özel tasarımlı, değişik, farklı düğün davetiyeleri yer almaktadır. Web sayfamızda, sade, siyah zarflı, şeffaf, mühürlü, krem zarflı, lazer kesimli, yeşil zarflı, kraft zarflı, hasır ipli, altın yaldızlı, çiçek desenli, vintage davetiyeleri yer almaktadır. 

Davetiye pendik sayfamızda birbirinden şık ve her zaman gündemde olan düğün ve nişan davetiyesi modelleri bulabilirsiniz. Davetiye modelleri arasında Liva, Ela, Erdem, Ekonom, Wedding, Liva, Butiqline, Flora, Nova, Stylish, Polen Ekoline, Sedef davetiye katalogları gündemde olan ve en çok tercih edilen kataloglar arasında yer almaktadır.

Bu kataloglarda genelde Şeffaf davetiye, hasır ipli davetiye, kraft ipli davetiye, kalpli davetiye, lazer kesimli davetiye, karikatürlü davetiye, özel tasarımlı davetiye modellerini bulabilirsiniz. Mühürlü davetiye modelleri arasında 9192 ve 9193 modelleri yr almaktadır.

En çok satan ekonom davetiye modelleri arasında 9171, 9172, 9173 davetiye modelleri yer almaktadır. Düğün ve nişan davetiye konseptinin en çok satan modelleri arasında sade modeller gelmektedir. 

Ayrıca karikatürlü, gelin damat modelli, yandan çekmeli ve çizimli olan davetiyeler hareketli ve espirili davetiye modelleri arasında yerini almaktadır. Şeffaf ve mühürlü davetiye modelleri de sade ve şık tercih edilen trend davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 

Mermer desenli davetiye modelleri arasında 9171,9172, 9175 9228 modelleri 2020 davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 

Şeffaf Davetiye Modelleri

Bu davetiye modelleri nişan ve düğün davetiyesi modelleri arasında yer alan farklı seçenekleri oluşturmaktadır. Varak baskılı ve şeffaf davetiye modellerinde 270 tl ekstra baskı ücreti eklenmektedir. 

Zarf baskı ücretleri 140 tl’dir. Binlerce davetiye modellerini bünyesinde bulunduran web sitemiz düğün ve nişan davetiyesi, nikah davetiyesi, sünnet davetiyesi modelleriyle kalite ve ekonomik çözümleri bir arada sunar. Kaliteli, güvenilir ve en bilinen davetiye modelleri arasından mutlaka isteğinize uygun ürünü bulacaksınız.

Ekonom Davetiye Pendik

Bütün Türkiye’ye olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine davetiye pendik olarak hizmet vermekteyiz. Pendik Davetiye olarak web sitemizde yüzlerce model beğeninize sunmaktayız. Yeni evlenmeye hazırlıklı olan çiftlere hem kolaylık hem de kaliteli olması bakımından İstanbul Pendik ilçesindeki mağazamızda hizmetinizdeyiz. 

Şeffaf davetiye modelleri arasında 9111, 9112 ve 9113 modeller en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Düğün davetiyeleri, Kına davetiyeleri, Nişan ve Nikah davetiyeleri, Sünnet davetiyeleri, Kampanyalı davetiye modelleri, 2020 Yeni sezon ürünleri, Uygun davetiye modelleri, Birbirinden şık tasarımlı davetiye modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. Mermer desenli 9152, 9172 ve 9184 davetiye modellerimizi davetiye pendik sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Mühürlü Davetiye Modelleri