Davetiye

Davetiye modelleri kategorisinde nişan davetiyesi fiyatları, vintage, lazer kesim, kadife, mühürlü, şeffaf, geometrik desenli, mermer desenli davetiyeler beğenilen davetiye modelleri arasındadır. Magnet, plak, ahşap, kutulu davetiyeler, orjinal düğün davetiyeleri arasında yer almaktadır. En beğenilen dijital davetiye, e-davetiye modelleri arasında düğün davetiyesi png, düğün davetiyesi pdf modelleri, pendik davetiye modelleri arasında yer almaktadır.

Davetiye Modelleri

Davetiye modelleri kategorisinde sade ve şık davetiye modelleri, kutulu davetiyeler, farklı davetiyeler, ahşap davetiyeler, ilginç davetiyeler yer almaktadır. Farklı davetiye tasarımları ve güncel davetiye modelleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Vintage ve retro davetiye modelleri değişik tasarımlı ve en beğenilen davetiye kategorisinde yer almaktadır.

Davetiye Pendik

Davetiye pendik sayfamızda, şeffaf, mühürlü, hasır ipli, kraft ipli, kalpli, lüks, klasik dijital, fotoğraflı, karikatürlü, kişiye özel ve özel tasarımlı davetiye modellerini bulabilirsiniz. Mühürlü davetiye modelleri arasında 9192 ve 9193 no’lu modeller yer almaktadır. Ekonom şeffaf davetiye modelleri arasında 9211, 9213, 9214, 9217 ve 9245 no’lu modeller şeffaf davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Şeffaf davetiye zarfları genellikle tek renk zarf modelleri olan gri, yeşil, siyah renkli modellerden tasarlanmaktadır. Değişik tasarımlı, sade ve şık düğün kartları, lüks düğün davetiye modelleri ve fiyatları, sade nikah davetiyeleri ve davetiye modellerimizi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Lüks Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Lüks davetiye modelleri ve fiyatları, kadife davetiye modelleri, püsküllü düğün davetiyeleri, değişik tasarımlı davetiye modelleri, şeffaf davetiye modelleri, mühürlü düğün davetiyeleri en beğenilen düğün davetiyeleri arasında yer almaktadır. Lüks davetiye fiyatları diğer davetiye modellerine göre fiyatları yüksektir.Bu modellerin zarfları genellikle lüks davetiye zarfları arasında yer almaktadır. Zarfların üzerinde gelin damat isimleri veya isimlerin baş harfleri bulunmaktadır. Zarfların üzerindeki yazılar altın yaldız varak baskı veya gümüş yaldız varak baskılıdır.

Davetiye Modelleri

Özel tasarım davetiye modelleri arasında kurdeleli, püsküllü, lüks, kutulu, kadife, ahşap, şeffaf, mühürlü, lazer kesimli, dijital davetiyeler ön plana çıkmaktadır. Özel tasarımlı wedding şeffaf davetiye modelleri arasında 8246, 8249 ve 8379 no’lu davetiye modelleri yer almaktadır. Eko polen 40115, 40123, 40126 ve 40127 no’lu davetiye modelleri özel tasarımlı sade nikah davetiyeleri ve özel tasarımlı düğün davetiyeleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Davetiye Örnekleri

  • Şeffaf Modeller
  • Mühürlü Modeller
  • Zarfsız Modeller
  • Kadife Modeller
  • Kurdeleli Modeller
  • Kraft İpli ve Sayın Kartlı Modeller
  • İkili Modeller
  • Vintage Modeller
  • Retro Modeller

1119 sonuçtan 1-80 arası gösteriliyor

Hemen Ara
Konum