Davetiye Modelleri

Davetiye modelleri sayfamızı incelediğinizde, düğün davetiye pendik, nişan davetiye fiyatları, düğün davetiye, nikah davetiye, nişan davetiye fiyatları ve pendik davetiye fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun düğün davetiye ve nişan davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. 

Sade ve şık düğün davetiyeleri, uygun düğün davetiyeleri, pendik davetiye fiyatları, yeni model davetiyeler, kadife davetiye fiyatları, kutulu davetiye, lazer kesim davetiye, plak davetiye, kraft davetiye fiyatları, mühürlü ve şeffaf düğün davetiyelerini sayfamızdan inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Ayrııca web sitemizde dijital davetiye, sade ve şık düğün davetiyeleri, uygun davetiyeler, zarfsız davetiye, sade düğün davetiyeleri, özel tasarım düğün davetiyeleri, lüks düğün davetiyeleri, kuru çiçekli davetiye, kendinden zarflı davetiye, değişik tasarımlı düğün ve nişan davetiyeleri yer almaktadır

Düğün Davetiye Modelleri

Düğün davetiyeleri arasında birbirinden şık ve her zaman gündemde olan düğün ve nişan davetiyesi modelleri bulabilirsiniz. En kaliteli ürünler ve aynı zamanda en uygun davetiye fiyatları için doğru adrestesiniz. 

Şeffaf düğün davetiyeleri  9211, 9112 ve 9113 no’lu modeller en çok tercih edilen modeller yer arasına yer almaktadır. Düğün davetiyeleri, kına davetiyeleri, nikah ve Nişan davetiyeleri, kampanyalı davetiye, 2021 yeni sezon ürünleri, uygun davetiye, sade ve şık düğün davetiyelerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Ayrıca karikatürlü, gelin damat modelli, yandan çekmeli ve çizimli olan davetiyeler hareketli ve espirili düğün davetiyeleri arasında yerini almaktadır. Şeffaf ve mühürlü düğün davetiyeleri  de sade ve şık tercih edilen düğün davetiyeleri arasında yer almaktadır. Mermer desenli düğün davetiyeleri arasında 9171, 9172, 9175 9228 modelleri 2021 düğün davetiyeleri arasında yer almaktadır. Mühürlü düğün davetiyeleri arasında 9192 , 9193 ve 9218 no’lu modeller yer almaktadır. 

Davetiye Modelleri Pendik

Bütün Türkiye’ye olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine davetiye pendik olarak hizmet vermekteyiz. 2021 düğün davetiyeleri, kraft davetiye, nişan davetiye, renkli zarflı davetiye, sade ve şık davetiye, kare ve dikdörtgen davetiye, değişik düğün davetiyeşeri ile pendik’te hizmetinizdeyiz.

En beğenilen düğün davetiyelerini en uygun fiyatları ile beğeninize sunuyoruz. Davetiye modellerimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Davetiye modelleri pendik sayfamızda her bütçeye uygun nişan ve düğün davetiyesi seçenekleri sunmaktadır. En güncel düğün ve nişan davetiyeleri, plak davetiye, zarfsız davetiye, takvimli davetiye, lazer kesim davetiye, kadife davetiye, ferman davetiye yer almaktadır. Davetiye pendik web sitemizde uygun fiyatlı nişan ve düğün davetiyesi modellerini bulabileceğiniz, ekonomik düğün davetiyeleri bulunmaktadır.

Özel Tasarımlı Davetiye Modelleri

Özel tasarımlı düğün davetiyeleri arasında Siyah zarflı, şeffaf, mühürlü, krem zarflı, bordo renkli, lazer kesimli, yeşil zarflı, kraft zarflı, hasır ipli, altın yaldızlı, çiçek desenli, vintage, retro, düğün davetiyeleri yer almaktadır. Ayrıca lavantalı, mor renkli, lila renkli, papatyalı düğün davetiyeleri beğenilen modeller arasında yer almaktadır.

Davetiye modelleri İstanbul kategorimizde 3d davetiye, 3 boyutlu davetiye, tuğralı davetiye, ferman davetiye, şişe davetiye, zarflı ve zarfsız davetiye, kendinden zarflı davetiye, değişik ve farklı düğün davetiyeleri yer almaktadır. 

Ayrıca uçaklı davetiye, hareketli davetiye, e-davetiye, dijital davetiye, pdf davetiye, mühürlü düğün davetiyeleri, şeffaf davetiye, geometrik ve mermer desenli davetiye, değişik ve farklı düğün davetiyeleri, fotoğraflı davetiye, gazete davetiye, değişik düğün davetiyeleri yer almaktadır.

Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Bütün Türkiye’ye olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Lüks davetiye modelleri ve fiyatları, uygun davetiye modelleri, nikah davetiye fiyatları, yeni model davetiyeler, uygun davetiye fiyatları, kaliteli davetiye, düğün davetiye fiyatları, nişan davetiye fiyatları ve modelleri düğün davetiyesi modelleri ile hizmetinizdeyiz. Sade ve şık nişan davetiyeleri, pendik davetiye modelleri, lüks davetiye modelleri, değişik tasarımlı davetiye modelleri ve nikah davetiye örneklerini inceleyebilirsiniz. 

En beğenilen düğün davetiyesi modellerini, en uygun fiyatları ile beğeninize sunuyoruz. Davetiye model ve fiyatları, en ucuz davetiye fiyatları, davetiye tane fiyatları,  500 adet davetiye, şeffaf davetiye fiyatları, davetiye fiyatları pendik, en ucuz davetiye modelleri, kadife davetiye fiyatları, şeffaf davetiye fiyatları, 2021 davetiye pendik fiyatları arasında yer almaktadır.

Davetiye modellerimizi incelediğinizde düğün ve nişan davetiyesi fiyatları, en uygun davetiye fiyatları, en ucuz davetiye modelleri, davetiye kart fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye pendik fiyatlarından faydalanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Davetiye pendik sayfamızdan kaliteli ve şık düğün davetiyeleri, nikah davetiyeleri, nişan davetiyeleri sizlere sunmaktayız. Ayrıca davetiye pendik instagram adresimizden davetiye modellerimizi inceleyebilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz.

Düğün Davetiye Zarfları

Düğün davetiye zarfları arasında siyah davetiye zarfı, kraft davetiye zarfı, lüks davetiye zarfı, renkli davetiye zarfı, kare davetiye zarfı, dikey davetiye zarfı ve aydıngerli davetiye zarfı yer almaktadır. Davetiye zarf fiyatları davetiye modeline ve ölçüsüne göre değişmektedir. Püskülü, kurdeleli, kadife, lazer kesimli, şeffaf ve mühürlü davetiye zarfları lüks davetiye zarfı kategorisinde yer almaktadır. Mühürlü ve şeffaf davetiye zarfları genellikle siyah, bordo, lacivert tek renk davetiye zarfı kategorisinde yer almaktadır.

Lüks davetiye zarfı üzerine ofset baskı ve altın yalz ve gümüş yaldız varak baskı yapılabilmektedir. Davetiye zarfları üzerine gelin damat isimleri ve baş harfleri basılmaktadır. Ayrıca düğün tarihi veya nikah ve nişan tarihleri de basılmaktadır.

Davetiye zarf ölçüleri genellikle 13×18 davetiye zarfı, 15×15 davetiye zarfı, 16×16 davetiye zarfı, 14×20 davetiye zarfı en çok tercih edilen düğün davetiye zarfları arasında yer almaktadır. Ayrıca tek renk davetiye zarfı modelleri arasında beyaz davetiye zarfı, yeşil davetiye zarfı, lacivert davetiye zarfı, gri davetiye zarfı ve siyah davetiye zarfı yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Konum