Menü Kapat

Butiqline Davetiye

Butiqline Davetiye Pendik

Butiqline davetiye pendik sayfamızdan davetiye fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Düğün davetiyesi ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmış olan davetiye modellerimiz, en güncel ve kampanyalı davetiyeler kategorisinde yer almaktadır. Tarzınıza ve bütçenize en uygun davetiye modellerini ve davetiye fiyatlarını inceleyerek web sitemizden kolaylıkla  sipariş verebilirsiniz. 

En çok satan butiqline davetiye modelleri arasında 1124,1132, 1135, 1138, 1143,1147 nolu davetiye modelleri yer almaktadır. Düğün ve nişan davetiye konseptinin en çok satan modelleri arasında sade modeller gelmektedir. Mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği altın yaldız varak baskılı, kadife zarflı, püsküllü, kurdeleli, dantel desenli, boncuklu, aksesuarlar davetiye konseptinde ayrı bir yer almaktadır. Siyah zarflı davetiye modeller arasında 85865, 85868 modeller beğenilen modeller arasında yer almaktadır.

Butiqline Davetiye Modelleri Pendik

Bütün Türkiye’ye olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine davetiye pendik olarak hizmet vermekteyiz. Pendik Davetiye olarak web sitemizde yüzlerce model beğeninize sunmaktayız. Yeni evlenmeye hazırlıklı olan çiftlere hem kolaylık hem de kaliteli olması bakımından İstanbul Pendik ilçesindeki mağazamızda hizmetinizdeyiz. Geometrik desenli davetiye modelleri arasında 1135 ve 1138 nolu modeller en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Sade davetiye modelleri arasında 1124, 1127, 1134, 1136, 1139 1141, 1142, 1143 nolu davetiye modelleri sade davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Ayrıca düğün davetiyesi sayfamızda, 

Butiqline Davetiye

Butiqline davetiye modelleri arasında sade, siyah zarflı, şeffaf, mühürlü, krem zarflı, püsküllü, lazer kesimli, kraft zarflı, hasır ipli, altın yaldızlı, çiçek desenli düğün davetiyeleri yer almaktadır. Şeffaf ve mühürlü davetiye modelleri de sade ve şık tercih edilen trend davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Sade davetiye kategorisinde yer alan Kadife davetiye modelleri arasında 1128 ve 1144 nolu modelleri yer almaktadır.

Bu kataloglarda genelde Şeffaf davetiye, hasır ipli davetiye, kraft ipli davetiye, kalpli davetiye, lazer kesimli davetiye, karikatürlü davetiye, özel tasarımlı davetiye modellerini bulabilirsiniz. Bu davetiye modelleri nişan ve düğün davetiyesi modelleri arasında yer alan farklı seçenekleri oluşturmaktadır.