Butiqline Davetiye

Butiqline davetiye sayfamızdan değişik davetiye modelleri, sade ve şık düğün davetiyeleri, püsküllü davetiyeler, lazer kesim davetiye modelleri, en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve size en uygun davetiye fiyatlarından faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. 

Butiqline Davetiye Pendik

Davetiye pendik en güncel butiqline davetiye, düğün davetiye, nikah davetiyesi ve nişan davetiyesi ve en ucuz davetiye modelleri kategorisinde yer almaktadır. Lüks düğün davetiye modelleri, uygun davetiye fiyatları ve modelleri, en ucuz davetiye modelleri, kadife davetiye modelleri, zarflı davetiye modelleri, butiqline sayfamızda yer almaktadır.

Düğün ve nişan davetiye konseptinin en çok satan modelleri arasında şeffaf davetiye, mühürlü davetiye, sade ve şık düğün davetiyesi modelleri gelmektedir. Mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği püsküllü davetiye, kurdeleli davetiye modelleri, lazer kesimli davetiye modelleri, kendinden zarflı davetiye, değişik tasarımlı davetiye ve kurdeleli davetiye modelleri 2021davetiye modelleri konseptinde ayrı bir yer almaktadır.

Butiqline Davetiye Modelleri

Butiqline davetiye modelleri arasında sade ve şık davetiye örnekleri, gri zarflı davetiye, püsküllü davetiye, lazer kesimli davetiye, sade ve şık davetiye, özel tasarımlı davetiye, kadife davetiye, altın yaldız varak baskılı, çiçek desenli düğün davetiyeleri yer almaktadır. 

Sade davetiye kategorisinde yer alan kadife davetiye modelleri arasında 1128 ve 1144 nolu modelleri yer almaktadır.En çok satan butiqline davetiye modelleri arasında 1124,1132, 1135, 1138, 1143, 1147 nolu davetiye modelleri yer almaktadır. 

Geometrik desenli davetiye modelleri arasında 1135 ve 1138 nolu modeller en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Sade davetiye modelleri arasında 1124, 1127, 1134, 1136, 1139 1141, 1142, 1143 nolu davetiye modelleri sade davetiye modelleri arasında yer almaktadır. 

Pendik davetiye kategorisinde sade ve şık düğün davetiyeleri, değişik tasarımlı düğün davetiyeleri, gösterişli düğün davetiyeler, otantik davetiyeler, klasik davetiye modelleri, retro düğün davetiyesi, vintage davetiye, nikah davetiye modelleri yer almaktadır.

Pendik davetiye instagram adresimizden en ucuz düğün davetiye modelleri, en iyi davetiye modelleri, 1000 adet davetiye modelleri, en ucuz davetiye modelleri, düğün davetiyesi fiyatları, nikah davetiyesi fiyatları, nişan davetiyesi fiyatları, farklı düğün davetiyeleri yer almaktadır.

Butiqline Davetiye Fiyatları

Davetiye fiyatları kategorimizde sade ve şık düğün davetiyeleri, kaliteli davetiye, düğün davetiyesi modelleri ve fiyatları, pendik davetiye fiyatları, armoni times davetiye fiyatları yer almaktadır. En ucuz davetiye modelleri ve fiyatları, düğün kartları fiyatı, nikah davetiyesi fiyatı davetiye fiyatları kategorisinde yer almaktadır.

Düğün davetiye fiyatları kategorisinde 2021 davetiye modelleri, nişan davetiye fiyatları, en ucuz düğün davetiye fiyatları yer almaktadır. Ayrıca web sayfamızdan en güncel düğün davetiye modelleri ve fiyatlarını inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Ucuz davetiye fiyatları, düğün davetiyesi modelleri, nişan davetiye modelleri, davetiye modelleri pendik, sade ve şık davetiye modelleri, lüks düğün davetiye ve nikah davetiyesi modelleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca davetiye modelleri ve fiyatları arasında, özel düğün davetiyesi, 500 adet davetiye fiyatı, 1000 adet davetiye, 100 adet davetiye fiyatı, değişik davetiye modelleri, kişiye özel davetiye, ilginç düğün davetiyeleri, farklı davetiye örnekleri yer almaktadır.

1116, 1124 ve 1125 no’lu modeller tek renk zarflı butiqline davetiye modelleri ucuz davetiye fiyatları arasında yer almaktadır. Ayrıca tek renk zarflı butiqline  1117, 1164 ve 1181 ‘no’lu modeller lüks davetiye modelleri ve fiyatları arasındadır. Değişik tasarımlı davetiye, şeffaf davetiye modelleri, kişiye özel düğün davetiye modelleri lüks davetiye modelleri ve fiyatları arasında yer almaktadır.

Düğün Davetiye Zarfları

Düğün davetiye zarfları arasında siyah davetiye zarfı, kraft davetiye zarfı, lüks davetiye zarfı, renkli davetiye zarfı, kare davetiye zarfı, dikey davetiye zarfı ve aydıngerli davetiye zarfı yer almaktadır.

Butiqline 1117, 1164 ve 1181 no’lu davetiye modelleri kadife zarflı düğün davetiyeleri kategorisinde yer almaktadır. 1116 ve 1135 no’lu davetiyeler kare zarflı düğün davetiyeleridir. 1127 ve 1167 no’lu davetiyelerin zarfları özel tasarımlı düğün davetiye zarfları arasında yer almaktadır.

Lüks Davetiye Modelleri

Lüks davetiye modelleri kategorisinde lazer kesimli ve kadife davetiye modelleri ön plana çıkmaktadır. Gelin damat adaylarının düğün konseptine uygun olarak belirlemiş olduğu lazer kesimli davetiye modelleri arasında 1113, 1114, 1127, 1138, 1139 ve 1167 no’lu modeller yer almaktadır.

Lüks davetiye modellerinde aksesuar olarak püskül ve kurdele kullanılmaktadır. Ayrıca özel tasarımlı davetiye modelleri, değişik tasarımlı davetiyeler, rustik düğün davetiyeleri ve kişiye özel düğün ve nişan davetiyeleri lüks davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Kadife davetiye modelleri arasında 1128, 114 ve 1173 no’lu davetiye modelleri yer almaktadır. 

Bu modeller kare ve dikdögen şeklinde tasarlanmış olup aksesuar olarak altı yaldız püskül kullanılmıştır. Bu modeller düğün ve nişan davetiyesine uygun olarak tasarlanmaktadır. Kadife davetiye modellerinde genellikle zarf kısımlarında altın yaldız varak baskı bulunmaktadır.

Hemen Ara
Konum